HAKKIMIZDA


telmaksan logo

Telmaksan, 40 yıllık deneyimi ve başarılı teknik ekibi ile, Türkiye'de, Avrupa'da, Afrika'da ve Orta Doğu'da Çelik Makara ve Alüminyum Tel sektöründe liderdir. 

Telmaksan, Mekanik ve Elektrik uygulamalarında kullanılan alüminyum ve alüminyum alaşımlı tellerin üretiminde uzmanlaşmıştır. 9.5mm - 0.12mm aralığında aluminyum tel üretimi uluslararası standartlara uygun bir şekilde yapmaktadır ve Türkiye ve Avrupadaki en iyi üreticiler arasında ilk sirada yer alır. 

Telmaksan alüminyum mono tel üretiminin yanısıra, aluminyum ve alüminyum alaşımlı çok tel üretimi de yapmaktadır. İlk yıllarda ince tel üretimine yoğunlaşırken, son yıllarda teknolojiye vermiş olduğu önem ile ürün portföyünü  arttırıp vida, perçin, çivi, yay, zımba, askı, sineklik ve çay poşeti tellerini de üretmeye başlamıştır.

Alüminyum tel üretiminin yanısıra, Telmaksan, tel ve kablo sanayinde kullanılan çelik makaralar üretir. Ürün yelpazesindeMasif, Çift Cidarlı, Tek Cidarlı, Açılabilir, Ağır İş Makaraları ile Düz flanşlı ve Öndüleli Kablo makaraları mevcuttur. Çift cidarlı makaralar tel, büyük kablo makaraları ise kablo ve halat endüstrisi için özel tasarlanmıştır. Tüm ürünler DIN standartları ve müşteri taleplerine göre üretilmektedir

 

Aluminyum ve makara marketinin her gün yükselen standartlarını yakalayabilmek için, Telmaksan yeni sistemler oluşturarak ve teknolojiye yatırım yaparak, kendi ürünlerini her aşamada geliştirmeyi planlamaktadır. Kalite kontrol ekibi, mühendisler ve satış personeli müşterilerin beklentilerini aşmak için onlar ile birlikte çalışmaktadır. 

Telmaksan’nın amacı, müşteri hizmetlerinde ki mükemmelliliğini sürdürmesi ve ürünlerinindeki kaliteyi en üst seviyede tutması ile alüminyum ve makara pazarında uzun vadeli istikrar sağlamaktır.